KONST / Litografier / Färglitografi 14544173
nr 1454 4173
Kejsar Calle Sunesson
(f. 1926), Sverige
Signerad, numrerad 266/310. Färglitografi, bildmått: 43x58, yttermått inklusive ram: 60x73 cm
Kejsar Calle Sunesson, svensk bildkonstnär född 1926.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:56:50
9/3 08:39:36
Kejsar Calle Sunesson
Läs mer om Kejsar Calle Sunesson